4 sierpnia, 2022

Windy bez szybu

W naszej ofercie znajdują się windy bez szybu, przeznaczone do zamontowania przede wszystkim w prywatnych domach. Dzięki nim funkcjonowanie osób niepełnosprawnych bądź starszych będzie o wiele łatwiejsze i bardziej komfortowe. Zostały one bowiem zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach osób, dla których pokonanie schodów własnymi siłami jest niemożliwe. Będą się więc one mogły swobodnie poruszać po piętrach. Specyficzna konstrukcja tych urządzeń sprawia, że nie trzeba budować szybu. Dzięki temu windy w konstrukcji można łatwiej zmontować i zajmują mniej miejsca niż tradycyjne windy osobowe.

Windy bez szybu dostępne są w różnych wariantach. Oferujemy windy otwarte w formie platform dla niepełnosprawnych oraz windy z kabinami, które poruszają się wzdłuż prowadnic. Jeśli winda ma być przeznaczona dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, potrzebny będzie taki model, do którego można wjechać wózkiem. W budynkach, w których jest mniejszy metraż lub konstrukcja na to nie pozwala, najlepszym rozwiązaniem będzie natomiast winda zewnętrzna. Windy, które nie wymagają wybudowania szybu są idealnym rozwiązaniem dla domów, w których wysokość kondygnacji nie przekracza 3,3 m. Jeśli zastanawiają się Państwo jaką windę wybrać do swojego domu, fachowo Wam doradzimy, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz dużej wiedzy związanej z montażem wind i ich parametrami.

Oprócz sprzedaży dźwigów osobowych, oferujemy też usługi z zakresu konserwacji i naprawy wind. Dzięki nim Państwa winda w konstrukcji będzie dłużej funkcjonowała bezawaryjnie, a jeśli już przydarzy się usterka, naprawimy ją szybko i solidnie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Klientów z Gdańska i okolicznych miejscowości.