2 marca, 2018

Windy towarowe i podnośniki magazynowe

Windy towarowe i podnośniki magazynowe stanowią odpowiedź na potrzeby związane z efektywną i wydajną pracą na terenie magazynów i hal przemysłowych. Urządzenia te znacznie usprawniają funkcjonowanie pracowników, zapewniając im wygodny dostęp m.in. do pomostów i antresol. Dzięki profesjonalnemu i solidnemu wykonaniu użytkowanie wind i podnośników magazynowych jest niezwykle łatwe i w pełni bezpieczne. Windy towarowe są zaprojektowane i wykonane na indywidualne zamówienie klientów, dlatego dostarczane przez nas produkty są w pełni przystosowane do specyfiki środowiska pracy. W ten sposób dostarczane przez nas magazynowe urządzenia dźwigowe mogą być efektywnie wykorzystywane, wpływając na podniesienie wydajności procesów przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wind towarowych!

Gdzie stosowane są windy magazynowe?

Windy magazynowe, których parametry techniczne uwzględniają potrzeby miejsca ich pracy, są nieocenionym udogodnieniem dla pracowników obsługujących rozmaite ładunki. Windy towarowe znajdują zastosowanie m.in. w:

  • halach magazynowych,
  • sklepach,
  • restauracjach (windy gastronomiczne).

Szeroki wybór dostępnych wymiarów pozwala na usprawnienie logistyki w firmach, w których windy magazynowe wykorzystywane są do przewozu towarów między kondygnacjami budynku. Zajmujemy się profesjonalnym montażem oraz obsługą serwisową, w tym konserwacją wind towarowych towarowych. Obszarem działalności naszej firmy jest nie tylko Gdańsk, ale też całe województwo pomorskie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.