4 sierpnia, 2022

Konserwacja wind – Gdańsk

Odpowiednie dbanie o stan techniczny dźwigu jest niezwykle ważne, gdyż znacząco poprawia bezpieczeństwo oraz sprawia, że winda nie będzie ulegała awariom. Dlatego też nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu konserwacji wind i serwisu. Dotyczy to zarówno dźwigów wyprodukowanych przez nas, jak i tych zrobionych przez innych producentów. Wszystkie prace serwisowe wykonujemy zgodnie z wymaganiami Urzędu Dozoru Technicznego. W razie potrzeby możemy też dostosować dźwig do obowiązujących norm i przepisów. Zapewniamy utrzymanie windy w stałym ruchu, a także pogotowie dźwigowe.

Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w branży dźwigowej, a także posiadają uprawnienia do konserwacji urządzeń transportu bliskiego. Wykonywane przez nich prace są zrealizowane zawsze solidnie i terminowo. Nasza oferta konserwacji wind obejmuje:

Zapewniamy serwis i przeglądy okresowe. Nasze usługi związane z konserwacją wind kierujemy do klientów z Gdańska, Gdyni i innych miejscowości na Pomorzu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszą siedzibą, pracownicy chętnie odpowiedzą na nie wszystkie i fachowo doradzą.