2 marca, 2018

Platformy dla niepełnosprawnych w Gdańsku

Platformy dla niepełnosprawnych stanowią odpowiedź na bariery architektoniczne obecne w budynkach. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich bardzo często nie są w stanie samodzielnie ich pokonywać, co znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie. Trudności te dotyczą również budynków mieszkalnych. Dla osób starszych, poruszających się przy pomocy laski bądź kul, bądź tych z niepełnosprawnością ruchową, schody mogą stanowić barierę architektoniczną nie do przejścia. Transport na wyższe kondygnacje budynków jest często niemożliwy bez zaangażowania i pomocy osób trzecich.

Naszym zadaniem jest umożliwienie osobom z trudnościami w poruszaniu się bezpiecznego i swobodnego przemieszczania się pomiędzy piętrami budynku. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz oferowane przez nas nowoczesne platformy dla niepełnosprawnych zostały zaprojektowane i stworzone po to, by podnieść jakość i komfort życia osobom mającym problemy z poruszaniem się.

Nasza firma współpracuje z BGK (Bankiem Gospodarstwa Krajowego) w zakresie dofinansowania do zakupu naszych produktów! Do skorzystania z naszych usług zapraszamy mieszkańców Gdańska i okolic.

Oferujemy Państwu:

Krzesełka

Platformy schodowe

Platformy pionowe