2 marca, 2018

Windy zewnętrzne osobowe

Solidne i eleganckie windy zewnętrzne osobowe pozwalają zachować nienaruszoną przestrzeń wewnątrz budynku, zapewniając wygodny dostęp z zewnątrz. Dzięki zadaszeniu użytkowanie tego rodzaju dźwigu odbywa się komfortowo niezależnie od warunków atmosferycznych. Windy zewnętrze są odporne na działanie zmiennych temperatur i wilgoci. Dźwigi mogą być wykonane w dwóch wersjach: przygotowane do montażu w specjalnym szybie bądź w konstrukcji samonośnej. Windy w konstrukcji – bez szybu mogą być zainstalowane niezależnie od konstrukcji budynku, co znacząco zmniejsza ilość prac związanych z jej montażem. Nasza firma w Gdańsku specjalizuje się instalowaniu wind zewnętrznych w każdej z wymienionych wersji.

Winda do domku jednorodzinnego

Montujemy dźwigi osobowe w piętrowych budynkach prywatnych. Winda do domku jednorodzinnego może być instalowana w wersji bez szybu. Windy osobowe bez konieczności budowania szybu idealne są do domów, w których wysokość kondygnacji nie przekracza 3,3 m. Przepisy techniczno-budowlane obligują m.in. do mocowania zespołów napędowych dźwigu w sposób, który uniemożliwi przenoszenie drgań na konstrukcję budynku.

Instalacja windy w budynku

Oferujemy profesjonalną instalację windy w budynku. Właściciele nowoczesnych, piętrowych domów oraz obiektów usługowych mogą zdecydować się na montaż eleganckiej windy panoramicznej, która dzięki przeszkleniom podkreśli estetykę budynku i wniesie do otoczenia niepospolity design. Niezmiernie ważny jest typ materiału, z którego wykonane są szyby windy. Powinien on mieć niepylące właściwości lub zabezpieczenie w postaci niepylącej powłoki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług nie tylko mieszkańców Gdańska, ale również całego Pomorza.