2 marca, 2018

Oferta

Projektowanie i montaż wind – As lift

Firma As lift ma swoją siedzibę w Gdańsku, lecz świadczymy nasze usługi w całym kraju. Projektujemy i wykonujemy windy – zarówno tradycyjne, jak i te do zadań specjalnych. Jesteśmy producentem i dystrybutorem wind samochodowych, wind osobowych – także bezszybowych, doskonałych do np. domków jednorodzinnych oraz podnośników i wind towarowych, które sprawdzą się m.in w i zakładach przemysłowych czy restauracjach.

Nasze windy produkujemy przy użyciu solidnych materiałów najwyższej jakości. Łączymy innowacyjne rozwiązania oraz atrakcyjny wygląd naszych urządzeń, za priorytet uznając bezpieczeństwo użytkowników. Współpracujemy z BGK (Bankiem Gospodarstwa Krajowego) w zakresie dofinansowania do zakupu platform dla osób z niepełnosprawnością ruchową, które także mamy w ofercie.

Instalacja i konserwacja wind

Zależy nam na zwiększaniu funkcjonalności budynków i jak najwyższym komforcie użytkowania naszych dźwigów przy maksymalnym poziomie bezpieczeństwa, dlatego nasza działalność obejmuje kompleksowe usługi, począwszy od projektowania wind, poprzez ich budowę, instalację w budynkach i odbiory z udziałem UDT aż po konserwację wind i pełen serwis. Oferujemy Klientom darmowe wyceny i konsultacje. Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy z przyjemnością pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego urządzenia optymalnie dopasowanego do przestrzeni oraz potrzeb.

Firma As lift z dumą prezentuje pierwszą windę w Polsce zrealizowaną w ramach programu dostępność Plus. „Indomo” to wyjątkowa winda do domu jednorodzinnego. Aby poznać szczegóły naszych produktów zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.