4 sierpnia, 2022

Windy gastronomiczne

Oferowane przez nas małe windy towarowe są zwykle wykorzystywane w gastronomii. Ich dolna część składa się z drzwi uchylnych na poziomie podłogi, a górna wyposażona jest w drzwi gilotynowe. Dzięki takiej konstrukcji windy gastronomiczne mają podwójne przeznaczenie. Umożliwiają wygodny transport, a także pozwalają na odseparowanie gotowych dań od brudnych naczyń. Te urządzenia są niezwykle pomocne nie tylko w restauracjach i stołówkach, ale też w bibliotekach, szpitalach i innych miejscach, gdzie konieczne jest przewiezienie niewielkiego ładunku bez noszenia go po schodach.

W towarowych windach gastronomicznych napęd przebiega przy pomocy wciągarki wyposażonej w koła cierne z linami. Jeśli winda ma udźwig większy niż 100 kg, konieczne jest zastosowanie wciągarki z kołami łańcuchowymi. Małe windy towarowe to solidne, podwójne kabiny, doskonale sprawdzające się do transportu jedzenia, lekarstw i wielu innych ładunków.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty restauracje i inne lokale gastronomiczne z Gdańska i okolicznych miejscowości. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą z zakresu wind gastronomicznych i innych sprzedawanych przez nas dźwigów.